Power banki mają szerokie możliwości do nadruku logo!

Power banki reklamowe, które Państwu oferujemy wykonane są z najróżniejszych materiałów Dlatego też przy ich znakowaniu używane są różne techniki znakowania.

Bardzo popularną metodą znakowania gadżetów reklamowych jest metoda sitodruku. Metoda ta pozwala na uzyskanie bardzo grubych słoi farby od 8-10 do nawet 1000 mkm. Sitodruk stosowany jest w najróżniejszych obszarach, zaczynając od robót ręcznych, a kończąc na zaawansowanych technologicznie rozwiązaniach przemysłowych.

Tampondruk

Tampondruk to technika druku pośrdniego. Obraz tworzowony jest na tak zwanej kliszy, która następnie wypełniana jest farbą. Następne dzięki stemplowi (tamponowi) farba przenoszona jest na znakowana powierzchnię.
[opis technologii tampondruku]

Grawer laserowy

Grawer laserowy pozwala na wykonanie znakowania bez bezposreniego dotykania grawerowanego materiału. Proces odbywa się z wykorzystaniem wiązki laseru, która trwale wypala logo w materiale. W zalezności od grawerowanego materiału kolor graweru może się różnić.

Tłoczenie

Tłoczenie najczęściej wykorzystuje się podczas znakowania skóry. Znakowanie wykonywane jest przy pomocy nagrzanej kliszy. Prócz znakowania skórzanych materiałów, tłoczenie wykorzystywane jest podczas produkcji USB reklamowych, wizytówek, etykiet itp.

Druk czyfrowy

Szeroko stosowany przy znakowaniu USB gadżetów jest także druk cyfrowy. Obraz tworzowony jest w maszynie i przekazywany na znakowany materiał. Metoda ta pozwala odwzorowywać najbardziej skompliwane wzory, zachowując przy tym nawet przejścia tonalne kolorów.


Back to Top